O firmě Pavel Dušánek

Zakladatel firmy, Pavel Dušánek je původně vyučený řemeslník, který v rámci své profese prošel celým procesem výroby, pracoval na CNC frézovacích centrech a nakonec jako technolog. Díky svým praktickým zkušenostem byl v roce 2010 osloven společností Walter CZ, aby pro ni pracoval jako distributor. Firma byla založena na konci roku 2010 a od stejného data byla certifikována. V současnosti firma Pavla Dušánka zaměstnává sedm lidí, kteří poskytují zákazníkům obchodní i technické služby.

Jako certifikovaný distributor zajišťuje Pavel Dušánek pro konečné zákazníky stejně vysokou úroveň služeb jako společnost Walter CZ. Pomáhá jim nalézt to nejlepší řešení s ohledem na jejich technologické možnosti i požadovanou produktivitu. Může odebírat zboží přímo z centrálních firemních skladů a dodat je ve stejném termínu jako Walter CZ.

 

O firmě Walter AG

Firma Walter AG je jedním z největších světových výrobců a dodavatelů přesných nástrojů pro obrábění kovů. Firma má sídlo v německém Tübingenu a v současné době zaměstnává přibližně 3 600 pracovníků po celém světě. Walter AG svými značkami Walter, Titex, Prototyp a Valenite pokrývá velmi široké spektrum obráběcích nástrojů, jaké v současnosti může nabídnout jen několik málo světových výrobců. Propracovaná logistická síť zajišťuje rychlou dostupnost produktů ve všech koutech naší planety.

 

 Centrála Walter AG, Tübingen/ Německo